X

Vasili: Aman mos i bëni më komente Edi Ramës, se e quan punë

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një statusi në “Facebook” iu bën thirrje qytetarëve që të mos komentojnë në rrjetet sociale të kryeministrit Edi Rama.

Vasili shprehet se nuk duhet të bëhen komente te FB i Ramës, sepse kryeministri e quan këtë gjë punë. Ai shton se vetëm nëse komentojmë gënjeshtra në “Facebook”-un e kreut të qeverisë, ai mund të kthejë përgjigje.

Postimi i Petrit Vasilit

Mos beni më komente!!

Aman mos i beni më komente ne FB ketij Edi Rames se ky ngaqe s’ben asnje gram pune do ta quaje qe po punon kur ju kthen ato pergjigjet e tij idiote.

Ah se harrova.Po qe doni te degjoni nje potpuri genjeshtrash halucinante atehere edhe mund ti shkruani Edi Rames dhe ai nuk do t’ju zhgenjeje.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Një infermiere bjonde e mori Maradonën në ’94… Messi më i mirë se Ronaldo”. Blatter i thumbon të gjithë, edhe Infantino

Joseph Blatter, njeriu që udhëhoqi FIFA për 17 vjet, nuk tërhiqet nga idetë e tij dhe lëshon thumba për të...

Close