X

OSHEE: Ja zonat në Tiranë ku do të stakohet energjia elektrike

OSHEE përmes një komunikate për mediat bën me dije zonat në Tiranë ku do të ndërpritet energjia elektrike.

Siç njofton OSHEE, ndërprerje të energjisë elektrike do të ketë te rruga e Barrikadave, në rrugën “Don Bosko”, atë “Nikolla Tupe” etj.

Njoftimi i OSHEE të Tiranës:

Njoftim për abonentët Tiranë

Data 26-27 Gusht

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 26-27 gusht do të stakohet energjia ⚡️ në këto zona në Tiranë.

26 gusht

09:00-15:00

rruga “Marie Logoreci”, rruga Sadik Petrela pjeserisht. rruga “Bajo Topulli” pranë Kryegjyshatës

09:00-12:00 rruga e Barrikadave, rruga “Ludovik Shllaku”

09:00-13:00

rruga “Hasan Ceka” pranë rrugës “Don Bosko”

27 gusht

09:00- 15:00

rruga “Nikolla Tupe”, rruga “Dëshmorët e 4 Shkurtit”, rruga “Ismail Qemali”, rruga “Marie Logoreci”, rruga Sadik Petrela pjeserisht

09:00-13:00

rruga “Eshref Frashëri”

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Luksi i shfrenuar i Gjonajt, Rama fajëson median: Keni futur të gjithë njerëzit në një dhomë…

Skandali i Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, me shpenzimet marramendëse për qëndrime në hotele luksi, sa vjen dhe merr përmasa...

Close