X

Meghan shpenzime marramendëse, ja vila luksoze ku festoi ditëlindjen

Nuk ka paqe për Princin Harry dhe bashkëshortin e tij Meghan Markle. Këtë herë mediat britanike ‘sulmojnë’ çiftin në lidhje me pushimet lukzose të tyre në Ibiza. Për të shkruar deri atje Meghan dhe princi udhëtuan më avionë privatë. Gjashtë ditë kremtime me një kosto të konsiderueshme u mbajtën për 38 vjetorin e dukeshës se Sussex-it, Meghan Markle.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri 1234567PreviousNext
Bashkëshortja e princit Harry e festoi këtë ditë të shënuar me qëndrimin gati një javor në një vilë luksoze 108.000 paundeshe në Ibiza me pamje nga deti e një pishinë 50 metra të gjatë.

Ndërkohë mediat britanike kanë publikuar dhe foto të vilës luksoze me shtatë dhoma gjumi, ku ka qënduar princ Harry së bashku me Meghan dhe djalin e tyre, Archie.

Familjes mbretërore iu sigurua një menaxher për godinën, kameriere, pastruese, një Range Rover me shofer për t’i shëtitur dhe një roje sigurie natën, udhëtime me jaht, një bar në dispozicion, dado për fëmijët, masazhatore, estetiste, trajnere personale dhe instruktore yoge.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Aksion blic i Policisë Vlorë, shtatë të arrestuar për vepra të ndryshme

Policia e Vlorës njofton se në 24 orët e fundit ka arrestuar në flagrancë 7 persona, të cilët akuzohen për...

Close