X

Greqi/ Përleshje në kampin e refugjatëve, vritet me thikë një fëmijë

Një sherr i përgjakshëm ka ndodhur në kampin e refugjatëve të pashoqëruar në Greqi. Një i vdekur, një i plagosur rëndë dhe një tjetër i plagosur lehtë është bilanci i kësaj përleshje.

Sherri ka ndodhur në orët e vona të natës të së shtunës, ku një i ri i moshës 15-vjeçare u vra me thikë nga një tjetër i mitur.

Sipas mediave greke, të gjithë të përfshirët në këtë ngjarje të rëndë janë fëmijë.

Policia po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë si dhe identitfikimin e autorit që kreu krimin.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ndahet nga e dashura, djali i miliarderit vret veten

Kai Schachter-Rich ishte në një lidhje me modelen Lady Lola Crichton-Stuart.Por kjo e fundit vendosi të ndahej nga ai. 21-vjeçari...

Close