X

FOTO/ Tatuazh në vend intim, Rike Roçi “çmend” fansat me bikini


Rike Roçi është një personazh që qëndron gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Modelja seksi fillimisht u bë e famshme falë eksperiencës në “Big Brother”, por me kalimin e viteve fama e saj erdhi në rritje, madje edhe jashtë kufijve të Shqipërisë.

Gjatë Europianit “Francë 2016” ajo u shfaq në stadiume në mbështetje të Kombëtares kuqezi.

Me bukurinë e saj ishte ndër femrat më të komentuara gjatë atij eventi. Por bukuroshja shqiptare, e cila njihet edhe si një tifoze e skuadrës së Milanit, vazhdon të mahnisë.

Këtë herë në “Instagram”. Ajo së fundmi ka ndarë për fansat e saj të shumtë një foto, ku shfaqet me bikini.

Mirëpo në këtë foto dallohet qartë një tatuazh që Rikja ka në pjesët intime, duke bërë që adhuruesit e bukuroshes ta shfrenojnë fantazinë në komente.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ “Kur të vjen shoqja me varkë”, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu me pushime në vendin përrallor

Prezantueset e njohura Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, tashmë njihen si shoqe të ngushta dhe shpesh herë shfaqen së bashku...

Close