X

Erik Fullani e tradhtoi publikisht, vajza e Majlinda Bregut reagon për herë të parë: S’më bën dot…


Ajo nuk kishte reaguar pas lajmit se ish i dashuri i saj Erik Fulllani u fotografua duke u puthur me një vajzë tjetër.

Por Vajza e Majlinda Bregut, Kejda sot ka bërë një postim në rrjetet sociale teksa shihet duke shijuar një gotë vere.

Krahas fotos Kejda shkruan se askush nuk e bën që të heqë dorë nga makaronat dhe vera.

“S’më bën dot askush që të heq dorë nga makaronat dhe vera”, – shkruan vajza e Majlinda Bregut.

Kejda u përfol për një lidhje me djalin e ish-guvernatorit Ardian Fullani, Erikun.

Pavarësisht fjalëve dhe fotove të shkrepura, dyshja nuk dolën asnjëherë zyrtarisht bashkë.

Eriku u fotografua duke u puthur me një brune në Dhërmi, disa ditë më parë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Puthje në buzë me vajzën e shoqes, ish-drejtoresha e tatimeve Brisida Shehaj i vë flakën rrjetit, me bikini të zeza (Foto)

Ish-drejtoresha më e përfolur e qeverisë së kryeminstrit Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një...

Close