X

E pazakontë/ Gruaja tërësisht e zhveshur mbi “Ferrari”, xhiro në mes të qytetit (VIDEO)

Një grua e re dhe një burrë kanë shkaktuar zemërim ne Ibiza, pasi dyshja u kapën duke udhëtuar me një “Ferrari”, ku gruaja ishte krejtësisht e zhveshur.

Ata nuk janë identifikuar ende, por videoja tregon qartë fytyrat e tyre, ndërsa gruaja lëviz trupin nën ritmet e muzikës. Incidenti është filmuar në Marina Ibiza në ishullin me të njëjtin emër që ndodhet në rajonin lindor spanjoll të Ishujve Balearik dhe më vonë u nda gjerësisht në mediat sociale.

Sipas mediave lokale çifti rrezikon të gjobitet me 458 paund, ndërsa shoferit pritet t’i hiqen edhe gjashtë pikë nga patenta.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
E varur nga rrjetet sociale, 15-vjeçarja vret veten pasi nuk mori numrin e pëlqimeve që donte

Një adoleshente e varur nga rrjeti social snapchat vrau veten, pasi u lidh me një mision të dëshpëruar për sa...

Close