X

Aksident në Tepelenë, përplasen dy automjete, s’ka të lënduar

Një aksident rrugor është shënuar mesditën e sotme në Tepelenë, në afërsi të fshatit Kras. Sipas burime paraprake, mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëmtim të mjeteve. Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Macron: Franca do të vazhdojë dialogun me Iranin

Presidenti francez Emmanuel Macron, është zotuar të vazhdojë bisedimet me Teheranin në javet e ardhshme, për të ulur tensionet në...

Close