X

VIDEO/ Shuhet plotësisht zjarri në pikën e karburantit, një prej gjashtë të plagosurve me urgjencë drejt Tiranës

Pas ngjarjes në Lezhë ku një pikë karburanti shpërtheu në flakë, Policia e Shtetit ka dhënë detaje dhe tregon se nga shpërthimi kanë mbetur gjashtë persona të plagosur dhe njëri prej tyre po transportohet drejt Tiranës. Sipas policisë, pesë të tjerët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Gjithmonë sipas policisë, zjarri është shuar plotësisht dhe nuk ka më asnjë rrezik për qytetarët.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Një pikë karburanti shpërthen në flakë, gjashtë të plagosur

Një pikë karburanti ka shpërthyer në flakë në afërsi të Lezhës.  “LSA” ka siguruar një video, e cila tregon tymin...

Close