X

Spektakël në Durrës, rrufetë ndriçojnë qiellin (FOTO)

Fundjava e parafundit e gushtit ka sjell një ndryshim drastik të motit. Përvec uljes së temperaturave, në disa zona të vendit ka patur reshje shiu dhe vetëtima. LSA ka kapur disa momente në orët e para të mëngjesit të sotëm në Durrës. Shihni fotot.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Janeva në gjendje të rëndë shëndetësore, i jepet ndihmë në qeli

Prokurorja e dorëhequr speciale, Katica Janeva është në gjendje të rëndë shëndetësore në Shutkë, pas ndalimit të saj para dy...

Close