X

VIDEO/ Avokatja sexy i vë flakën rrjetit, ekspozon të pasmet me në Mikonos


Avokatja Arnida Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidatike.

Së fundmi avokatja ndodhet me pushime në Greqi, në ishullin Mikonos, ka tërhequr vëmendjen me format e saj.

E relaksuar dhe duke shijuar diellin përvëlues të Mikonosit, ajo nuk ka ngurruar që të ngre akoma më shumë temperaturat duke ekspozuar të pasmet.

E shtrirë në dyshek mbi ujë, Çapi tregon trupin e saj sexy dhe shihet teksa kërcën në ritmet e muzikës latine, ndërkohë që është dikur tjetër që e filmon që tenton ta lagë me ujë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Nuk ishte thjesht një gur, ja pse dhurata e Anwar për Duan është e veçantë

Ditën e djeshme këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, festoi ditëlindjen dhe dhuratën më të veçantë e mori nga partneri i saj...

Close