X

Velina e Ermal Mamaqit zhvishet në Tropojë, me flokë gërsheta dhe bikini, ‘çmend’ vendasit (Foto)Modelja që aktualisht ka rolin e velinës në emisionin “Xing me Ermalin” ka publikuar një foto me bikini. Belinda Dragoti shihet në Tropojë mbi një varkë.

Ajo që bie në sy është se ylli i televizionit është më bikini dhe më flokët gërsheta, gjë që me siguri ka rënë shumë në sytë e qytetarëve të Tropojës.

Modelja aktualisht po merret me xhirimet e filmit më të ri të Ermal Mamaqit, arsye kjo pse ndodhet në Tropojë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Kjo është shuma marramendëse që këngëtarët shqiptarë fitojnë në dasma

Sezoni i dasmave është sezoni kur këngëtarët e muzikës popullore dhe zbavitëse fitojnë shuma marramendëse Fakti se këngëtarët ose grupet...

Close