X

“Thuaja të gjithëve”, Donaldi filmon Borën në momente emocioni, moderatorja: S’mundemAktori Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani përfliten kohët e fundit se janë në një lidhje sentimentale por deri më tani asgjë nuk është konfirmuar zyrtarisht nga dyshja.

Pavarësisht se dyshja janë parë bashkë shumë herë, as aktori dhe as moderatorja nuk kanë pranuar gjë publiisht. Së fundmi një video e publikuar në Instatory po e bën akoma më lëmsh publikun.

Donaldi ka publikuar një video ku shihet që ka filmuar Borën mjaft të emocionuar.

Ta them unë apo do e thuash ti?”– thotë Bora.

Thuaja të gjithëve, le të dali nga goja jote,”– dëgjohet të thotë Donaldi, por moderatorja nuk arrin të thotë asgjë.

Të njëjtën video e ka ndarë dhe moderatorja në storyn e saj me mbishkrimin “Se them dot”.

Mos vallë dyshja kanë dashur ta konfirmojnë zyrtarisht lidhjen e tyre?

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Velina e Ermal Mamaqit zhvishet në Tropojë, me flokë gërsheta dhe bikini, ‘çmend’ vendasit (Foto)

Modelja që aktualisht ka rolin e velinës në emisionin “Xing me Ermalin” ka publikuar një foto me bikini. Belinda Dragoti...

Close