X

“Më në fund pak pushime për mua”, Miriam Cani tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Çifti i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj së shpejti do të bëhen prindër të një fëmije të dytë.

Ky lajm u bë i ditur nga vetë këngëtari në një koncert madhështor që mbajti në Prishtinë gjatë muajit qershor.

Së fundmi, këngëtarja ka ndarë në rrjetet sociale një foto, ku ka treguar barkun e rrumbullakosur, krahas së cilës shkruan: “Më në fund pak pushime për mua”.

Por, çifti ende nuk kanë treguar gjininë e fëmijës që janë në pritje. Kujtojmë se Miriam dhe Albani janë prindër të vogëlushes së quajtur Ameli.

More in LAJME, LIFESTYLE
Rikthehet Kategoria Superiore, Kukësi dhe Partizani ngrenë siparin

Pas një pushimi disa mujor, Kategoria Superiore do të ngrejë siparin ditën e sotme me takimin mes Kukësit dhe Partizanit,...

Close