X

124 metra i gjatë, jahti LUKSOZ i Emirit të Katarit vjen në Sarandë, njihuni me ‘bishën’ që sodit në ujërat e Jonit


Një jaht super luksoz ka mbërritur në ujërat e bregdetit të Sarandës. Mësohet se babai i Emirit te Katarit, Sheikh Hamad Bin Khalifa do të bëjë një vizitë në qytetin bregdetar të Sarandës me jahtin e tij.

Jahti ka mbërritur ditën e sotme, por ende nuk dihet sesa do të qëndrojë dhe se cilat pika do të vizitojë gjatë qëndrimit në ujërat shqiptare. Nga fotoja duket edhe një helikopter mbi jahtin e ankoruar në Sarandë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
FOTO/ Donald Trump bëhet gjysh për herë të 10-të

Presidenti amerikan Donald Trump u bë gjysh për të dhjetën herë. Gruaja e një prej djemve të tij, Eric, lindi...

Close