X

“Vriten për një fjalë goje”, Xhensila Pere e tmerruar nga jeta në Shqipëri: Rrugët e mbushura me të armatosur


Ish-banorja e Big Brother ka dhënë një intervistë ku ka treguar detaje të reja rreth jetës së saj personale.

E pyetur nga Panorama Plus në lidhje me jetën në Shqipëri dhe nëse është ky vendi ku Pere dëshiron të realizojë ëndrrat, ajo është përgjigjur e frikësuar se në këtë vend rrugët janë të mbushura me njerëz të armatosur.

“Jetojmë në të bukurën Shqipëri, ku burgjet janë të mbushura me njerëz që nuk munden të paguajnë faturën e energjisë elektrike dhe rrugët të mbushura me njerëz me armë, që të vrasin për arsyen “Pse më sheh?!”

Shpresoj që ky vend të kalojë në duart e të rinjve, të cilët kanë vizion për jetën, që e duan vërtet Shqipërinë dhe të investojnë për të,”– tha Xhensila.

 

View this post on Instagram

 

🌸

A post shared by Xhensila Pere (@xhensilapere_) on


Më pas Xhensila Pere tregoi edhe për faktin se ka dëshirë dhe shumë shpejt do të vijë me një emision të sajin.

 

View this post on Instagram

 

La gente parla di me ma non sa …

A post shared by Xhensila Pere (@xhensilapere_) on

 

View this post on Instagram

 

🍉

A post shared by Xhensila Pere (@xhensilapere_) on

 

View this post on Instagram

 

🧜🏼‍♀️

A post shared by Xhensila Pere (@xhensilapere_) on

 

View this post on Instagram

 

My dream job would be driving the karma bus ! 📸 @enistollumi 🌸

A post shared by Xhensila Pere (@xhensilapere_) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Tregon dhomën e gjumit, por harron një detaj që e turpëron

Një adoleshente ka tentuar “të surprizojë” nënën e saj duke i treguar sa bukur e kishte modeluar dhomën e saj...

Close