X

U përplas mbrëmë nga makina, vdes 49 vjeçarja


Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Durrës ku një kalimtare teksa po kalonte rrugën tek vendi i “Varrezat e Vjetra” është përplasur nga një makinë dhe mbeti e plagosur rendë!

49-vjeçarja u shoqërua me urgjencë drejt spitalit, por fatkeqësisht nuk ka mundur që tu shpëtojë plagëve të marra, duke humbur jetën.

Policia ka shoqëruar në komisariat shoferin e makinës ku po punojnë për shkaqet e ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Icardi i thotë “JO” Napolit, sytë nga Juventusi dhe Dybala

E ardhmja e Mauro Icardit mbetet një rebus i madh, një enigmë e cila nuk po merr dot një zgjidhje....

Close