X

Rudina Dembacaj ‘i vë flakën’ Instagramit me fotot e radhës


Aktorja dhe moderatorja, Rudina Dembacaj ka tërhequr vëmendjen me setin e radhës.

Duket se Dembacaj i ka pasion fotot dhe realizon poza të ndryshme, në të cilat nxjerr në pah tiparet e bukura.

 

View this post on Instagram

 

@pranver_d @makeupbyelona #rudinadembacaj #actresslife

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on


‘E nxehtë’, me stil vintage, veshur me fund të bardhë me pika të zeza dhe bluzë të zezë velvet, që i nxirrte në pah të gjithë gjoksin bombastik, aktorja tërhoqi vëmendjen.

Nuk kanë rreshtur komentet që vlerësojnë moderatoren, e cila duket mjaft provokuese.

 

View this post on Instagram

 

@pranver_d @makeupbyelona

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

 

View this post on Instagram

 

Vetem Arbri sjell keshtu shpikjesh te mrekullueshme! @arbercepani #rudinadembacaj #drimadhe2019 #komitetidrymades🌺

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ “Po futesh në gjynah”, gazetari ja thotë troç Arbana Osmanit, moderatorja: Aman mos u qaj

Arbana Osmani pas kthimit nga pushimet, duket se është fokusuar tek pjesa e gatimit. Pak ditë më parë njoftoi se...

Close