X

Këto janë rezultatet e ndeshjeve të para kualifikuese në Europa League

Janë zhvilluar ndeshjet e para kualifikuese në “play-off”-in e Europa Leagues.

Feyenoord, PSV, Celtic, Espanyol e Wolves arritën fitore të rëndësishme dhe janë shumë pranë kualifikimit në fazën e grupeve për trofeun e dytë më prestigjioze në rang klubesh.

Ja të gjitha rezultatet:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
FOTO/ Shqipëria në BE? Gazetarja belge reportazh për katër javët në burgun e grave

A duhet të nisin negociatat mes Bashkimit Europian dhe Shqipërisë? Revista e njohur belge,“Knack”, bën testin e rrallë për të...

Close