X

FOTO/ “Po futesh në gjynah”, gazetari ja thotë troç Arbana Osmanit, moderatorja: Aman mos u qaj


Arbana Osmani pas kthimit nga pushimet, duket se është fokusuar tek pjesa e gatimit.

Pak ditë më parë njoftoi se do të publikonte së shpejti librin e saj të dytë me receta gatimi.

Bashkë me të birin Jon, Arbana ka vendosur që me një rast të veçantë të realizojë tortën ‘velvet’, që duket se Eraldos i ka pëlqyer shumë.

“Po futesh në gjynahe… Kur qahem unë, mendo botaaaaa. Ç’do thotë botaaaaa?”– ka shkruar gazetari në postimin e moderatores.

Siç dihet Arbana dhe Eraldo, bashkëpunojnë në projektin e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, dhe njihen prej kohësh.

Arbana i është kthyer mikut të saj, duke i thënë: “Amon ti mos u qaj”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Amelia ‘djeg’ Instagramin me foto provokuese

Ish-banorja e Big Brothjer, Armela është mjaftë aktive në rrjetet sociale. Ajo ka filluar të bëhet tejet aktive në llogarinë...

Close