X

Amelia ‘djeg’ Instagramin me foto provokuese


Ish-banorja e Big Brothjer, Armela është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka filluar të bëhet tejet aktive në llogarinë e saj në Instagram, kështu pozat tejet joshëse me bikini nuk po mungojnë.

Zeshkania seksi sapo ‘goditi’ edhe me një tjetër imazh ku ka treguar linjat perfekte trupore.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“S’ka lind akoma ai që më fëlliq mua”, Dajana publikon foton krah boksierit dhe u mbyll gojën të gjithëve

Moderatorja Dajana Shabani ka reaguar pas lajmeve se lidhja e saj me boksierin Kamer Maloku kishte marrë fund. Bukuroshja bionde...

Close