X

VIDEO/ Prapaskena të rrezikshme, Dua Lipa tregon se çfarë ndodhi pas spotit të ‘YSL’


Artistja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Dua Lipa, ditë më parë njoftoi se u bë imazh kryesor i markës së famshme franceze, “YSL”.

Kjo kompani ka promovuar linjën e re të parfumit, ndërsa ylli shqiptar edhi shumë atraktive.

Në klipin e kësaj fushate 23-vjeçarja shfaqej e veshur me një fustan të zi të shkurtër, ku duket tejet në formë.

 

View this post on Instagram

 

If you wanted to see how our last shot went… wait for it 🌊 👋🏼 @nabildo @yslbeauty

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on


Dua Lipa shfaqet në këtë fushatë me shqiponjë si simbol i lirisë, për të përfaqësuar moton e fushatës “Libre”.

Ka qenë pikërisht ky një nga momentet më të sikletshëm për Duan.

Teksa po pozonte ajo është rrëzuar shumë keq nga dallgët dhe kjo ka ardhur e papritur.

Këngëtarja ia ka dalë të çohet menjëherë, pavarësisht se rrëzimi ishte i tmerrshëm.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Rudina Magjistari vendos të publikojë foton e ëmbël! Mia në krahët e babit merr poza

Moderatorja, Rudina Magjistari është mjaft e dashur për publikun e gjerë. Ajo ka vendosur që jetën e saj private ta...

Close