X

FOTO/ Trejsi Sejdini nis pushimet luksoze në Ibizia, por ”çmend” rrjetin topless


Trejsi Sejdini është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon shpesh foto e video nga më të ndryshme për ndjekësit e saj.

Nuk mungojnë as fotosesionet provokuese, por edhe ekspozimi i jetës luksoze që bën.

Pas pushimeve në jug të vendit, Trejsi Sejdini së fundmi është nisur në Spanjë dhe po i kalon pushimet në Ibiza, një vend ky shumë i frekuentuar nga VIP-at shqiptarë.

Nga Ibiza, Trejsi i ka lënë të gjithë gojëhapur me një foto ku shfaqet në jaht pa reçipeta teksa mbulohet me duar.

Modelja ka marrë komplimenta të shumta jo vetëm nga ndjekësit, por edhe nga personazhe të famshëm.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Si dy pika uji! Olsi Bylyku gjen sozinë e tij dhe s’po u beson dot syve!

Olsi Bylyku është një nga aktorët më të dashur të humorit në trojet shqiptare. Edhe pse mjaft i ri, ai...

Close