X

FOTO/ Tregon dhomën e gjumit, por harron një detaj që e turpëron

Një adoleshente ka tentuar “të surprizojë” nënën e saj duke i treguar sa bukur e kishte modeluar dhomën e saj të gjumit, por bëri një gabim trashanik. Ajo i ka dërguar nënës një foto nga shtrati i saj, por nëna vuri re një detaj që e la pa fjalë. Sipas “The Sun”, amerikania nga Kalifornia, Ella Martine kishte harruar në shtrat …një palë pranga.

“Shumë bukur, përveç prangave” – shkroi nëna që kërkoi të dinte për çfarë i kishte përdorur ato.

“Shoqja e dhomës xhiroi një film” – ishte justifikuar fillimisht adoleshentja që më pas kishte rrëfyer se kishte një të dashur dhe prangat i kishte përdorur gjatë një akti seksual. Kanë qenë të shumta komentet në rrjetet sociale.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Filmoi fshehtas 550 gra në rrugë, i nxjerr në faqe pornografike

Një burrë është arrestuar në Madrid me akuzën se ka filmuar mbi 550 gra në pjesët intime dhe më pas...

Close