X

FOTO/ Si dy pika uji! Olsi Bylyku gjen sozinë e tij dhe s’po u beson dot syve!


Olsi Bylyku është një nga aktorët më të dashur të humorit në trojet shqiptare.

Edhe pse mjaft i ri, ai ia ka dalë që në skenë të prodhojë të njëjtin kualitet të qeshurashsi kolegët e tij që kanë vite në këtë profesion.

Përveç aktrimit, Olsin e kemi parë edhe si këngëtar dhe këngët e tij kanë rezultuar goxha të suksesshme.

“Kimikati” është shumë aktiv në rrjetet sociale ku na mban të përditësuar me foto e video nga më të ndryshmet, por ditën e sotme na ka habitur me sozinë e tij.

Ai ka publikuar një foto kolazh ku shfaqet së bashku me aktorin meksikan Eugenio Derbez dhe shkruan: “Nuk e di dmth”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Dy fanse shajnë rëndshëm Dajana Shabanin, moderatorja shqiptare i fëlliq keq fare publikisht

Ajo është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare dhe bëhet fjalë për Dajana Shabanin. Dajana Shabani vazhdon të jetë...

Close