X

FOTO/ Brenda shtëpisë luksoze të Alban Dudushit, bashkëshortja publikon pamjet komode


Alban Dudushi dhe Bieta Sula janë ndër moderatorët më të njohur në televizionin Top Channel.

Prej vitesh pjesë e këtij ekrani, dyshja ka drejtuar emisione me peshë në këtë televizion.

Bashkëshortja e Albanit, Bieta është ajo që ndan me tepër imazhe nga përditshmëria, ku shfaqin portretin e bukur familjar.

E së fundmi, Bieta ka ndarë me ndjekësit disa foto nga shtëpia e saj ku shkruan “Gati për xhiro xhiro”, me djalin Kroiart dhe Albanin”.

Ajo që vihet re, janë ambientet komode të banesës së tyre, ku dominon ngjyra e bardhë dhe kafe, ndërkohë që apartamenti shihet se është me dy kate.

 

View this post on Instagram

 

Gati per xhiro xhiro

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Trejsi Sejdini nis pushimet luksoze në Ibizia, por ”çmend” rrjetin topless

Trejsi Sejdini është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon shpesh foto e video nga më të ndryshme për...

Close