X

FOTO/ Aulona Musta publikon pozën e viteve më parë, i kthehet ndjekësja: Je si…


Aulona Musta ka ndarë një foto nga pushimet e saj vite më parë, kur ndodhej në Egjipt. Por, pas kësaj fotoje në rrjete sociale i ka ardhur një mesazh ofendues.

“Si m*t je”,– i shkruan njëra nga ndjekëset Aulona Mustës.

Moderatorja ka vendosur ta bëjë publik profilin dhe emrin e vajzës, bashkë me mesazhin. Përgjigjja e Aulona Mustës në këtë rast ka qenë në formën e një sondazhi për ndjekësit e saj.

Ajo ka shtruar dy alternativa për ta.

“Si mendoni ju, kjo vajza:

1.Është para ciklit?

2.Është ndarë nga i dashur?”– shkruan Aulona Musta në rrjete sociale.

Duket se komentuesja e mori përgjigjen e saj nga moderatorja, që nuk nguron të replikojë sa herë merr mesazhe të tilla.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Brenda shtëpisë luksoze të Alban Dudushit, bashkëshortja publikon pamjet komode

Alban Dudushi dhe Bieta Sula janë ndër moderatorët më të njohur në televizionin Top Channel. Prej vitesh pjesë e këtij...

Close