X

Dëmtimi i Ronaldos, vjen lajmi i mirë nga portugezi, ja kur do ta shikojmë yllin e Juventus në fushën e blertë

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo, mungoi në dy ndeshje miqësore të Juventusit për shkak të problemeve muskulore. Por një lajm i mire vjen për të gjithë tifozët e “Zonjës së Vjetër”, pasi sulmuesi portugez e ka lënë pas dëmtimin dhe do t’i bashkohet grupit në stërvitjet e ardhëshme.

Ky është një lajm fantastik për teknikun Sarri, pasi në ndeshjen e parë të Kampionatit “Serie A” me Parmën do të ketë në përbërje formacionin e plotë të tij.

Seancat për rikuperimin e tij, ylli portugez i ka zhvilluar me një person special, të birin Cristiano Jr. Ai ka përsëritur të gjitha lëvizjet e Ronaldos.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Gjendet e vdekur në pus shqiptarja nga Kosova, çfarë dyshohet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Mitrovicë të Kosovës, teksa një grua ka humbur jetën, pasi ka rënë...

Close