X

Marina Vjollca i zë vendin Turjan Hyskës dhe Ermal Mamaqit! Rikthimi i fuqishëm me ndryshime të mëdha


Marina Vjollca prej kohësh ka qëndruar larg ekranit dhe të gjithë dyshuan se shkak për këtë ishte Getoari. Por duket se moderatorja ishte duke pritur momentin e duhur, për të patur një rikthim të fuqishëm në skenë.

Burime nga NewsBomb bëjnë me dije se Ermal Mamaqi do të largohet përfundimisht nga Klan Tv ku prej vitesh moderonte “Xing me Ermalin”, dhe të shtunën mbrëma do të transmetohet emisioni Duplex që do të jetë nën drejtimin e Marina Vjollcës.

Moderatorja do të zërë vendin e Turjanit dhe orarin e Mamaqit duke e sjellë Dublex-in me disa ndryshime. Sipas NewsBomb përveç humorit, do të ketë disa risi, me një përhapje më të gjerë, ku pritet të ketë të ftuar special dhe muzikë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Pas tre vitesh heshtje, Rihana rikthehet fuqishëm, së shpejti publikon këngën e re

Rihana është një prej këngëtareve me famë botërore, e dashur dhe mjaft e pëlqyer nga publiku. Por krahasuar me ditët...

Close