X

“Janë të poshtra mi”, pas pozës hot Xhemi Shehu ja thotë troç Olta Gixharit: S’e di si të lë… (FOTO)


Aktorja Olta Gixhari këtë verë e ka kaluar më së shumti në Spanjë, ku aventurat nuk kanë munguar.

E veshur me rroba banje të zeza që nxjerrin në pah hiret e saj të lakmuara, Gixhari ka postuar një pozë në të cilën përgatitet për “searf”.

“Do të pres për dallgën perfekte”– shkruan aktorja seksi bashkëngjitur fotos së postuar në rrjete sociale.

Por, lidhur me tekstin e shkruar ka reaguar dhe moderatorja simpatike, Xhemi Shehu, e cila i komenton: “Nuk e di si të le dallga me prit ty”.

Menjëherë i është përgjigjur Olta Gixhari: :“Janë t’poshtra mi”.

Duket se edhe Xhemi Shehu e simpatizon aktoren Olta Gixhari, që ka fituar simpati jo vetëm me aktrimin por edhe me bukurinë e saj!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Dua Lipa e mahnitshme në promon e re të “YSL”, bën kompaninë e famshme të flasë shqip

Artistja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Dua Lipa, ditë më parë njoftoi se u bë imazh kryesor i markës së famshme...

Close