X

Trafiku “paralizon” Vlorën, bllokohen rrugët, mjetet një orë në pritje

Një situatë kaotike është krijuar pasditen e sotme në rrugët e qytetit të Vlorës, për shkak të trafikut tepër të rënduar.

Mësohet se është krijuar një radhë kilometrike makinash në segmentin Orikum-Uji i Ftohtë.

Mjetet ndodhen të bllokuar në trafik prej një ore, ndërsa radhë kilometrike janë regjistruar në disa prej akseve të qytetit bregdetar, për shkak të numrit të lartë të pushuesve në kët ditë të nxehta gushti.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ish-ambasadorja e Anglisë në Shqipëri merr postin e rëndësishëm në familjen mbretërore

Ish-ambasadorja e Mbretërisë së Bashkuar në Shqipëri, Fiona Mcilwham, është emëruar sekretare private e Dukeshës së Sussex dhe Prinx Harry-t....

Close