X

Skandali me turistët, rrjeti thyen çdo imagjinatë: Donte thjeshtë t’u kthente bakshishin (Memet pikante)


Pamjet e tmerrshme të dhunimit të turistëve spanjollë nga pronari i lokalit “Panorama” Mihal Kokëdhima kanë bërë xhiron e rrjetit tashmë.

Ndërkohë lokali i Kokëdhimës në Porto Palermo të Himarës, po i nënshtrohet verifikimit të dokumentacionit nëse është korrekt me ligjin ose jo.

Policia, pasi arrestoi 51 vjeçarin Kokëdhima, sepse akuzohet që dhunoi turistët spanjollë pas konfliktit për peshkun në restorantin e tij, e ka bllokuar aktivitetin në këtë ambient, e po verifikohet nëse pronari e ka regjistruar si aktivitet dhe nëse i paguan apo jo detyrimet në shtet.

Ndërkohë rrjeti ka shfrenuar fantazinë me sjelljen e kësaj ngjarje në varantin e memeve që së fundmi janë kthyer në modë.

Më poshtë janë disa më pikantet:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Shkëmbim zjarri intensiv midis Indisë dhe Pakistanit në Kashmir

India dhe Pakistani shkëmbyen dje goditje intensive ndërkufitare në Kashmir, njoftoi qeveria indiane, ku tensioni është shumë i lartë pas...

Close