X

FOTO/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Erik Lloshit!


Këngëtari i njohur shqiptar, Erik Lloshi i ka dhënë fund beqarisë. Dje ai është martuar me Rominën vajzën me të cilën kishte lidhje prej vitesh. Secili prej tyre ka organizuar dasma të veçanta, duke respektuar kështu edhe traditën shqiptare.

Vetë këngëtari ndau me fansat dhe miqtë e tij në rrjetet sociale momente nga dita më e bukur e jetës së tij.

Ndërkohë gjatë dasmës së Erikut janë vënë re disa prej personazheve të njohur të showbizzit shqiptar, si Aurela Gaçe Gerta Mahmutaj, Olta Boka, Ori Kuçi, Ertila Koka dhe Fatima Ymeri.

Sot në këtë artikull ju sjellim disa nga fotot e këngëtarëve sesi janë veshur në dasmën e Erikut.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Mashkulli më seksi në Shqipëri”, Eneda Tarifa habit të gjithë me përgjigjen

Këngëtarja Eneda Tarifa ka sfiduar veten duke iu përgjigjur disa pyetjeve të sikletshme të moderatores Bora Zemani në emisionin “Treshat”....

Close