X

FOTO/ ‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike Roçi i kthehet keq ndjekësit


Ajo është një nga vajzat më simpatike që ka hyrë në shtëpinë e spektaklit “Big Brother” dhe njëkohësisht tifozja më seksi e kombëtares shqiptare.

Edhe pse ka kohë që ajo është larguar nga Shqipëria vazhdon të jetë e përfolur në showbizin shqiptar.

Roçi shpesh herë publikon foto provokative që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory, mirëpo njëri prej tyre i bëri një koment që nuk u prit aspak mirë nga Rike.

“Të betohem në zot që kur të shoh ty e dashura ime më duket si burrë”, i shkruan ai, ndërkohë që Rike ka publikuar një foto me gishtin e mesit dhe ka shkruar: “Mjere ajo që ka një legen si puna jote që nuk di ta vlerësojë”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Erik Lloshit!

Këngëtari i njohur shqiptar, Erik Lloshi i ka dhënë fund beqarisë. Dje ai është martuar me Rominën vajzën me të...

Close