X

Foli për një martesë të dytë, Eneda Tarifa përlot publikun: I kërkoj falje vajzës


Këngëtarja e njohur shqiptare Eneda Tarifa e ftuar në emisionin “Treshat” ka rrëfyer edhe mbi marrëdhënien e saj me të bijën e saj, Arian.

Moderatorja është shprehur se për shkak të lodhjes nga puna, streset, rutina dhe axhenda e ngarkuar e saj, e ka çuar deri aty sa inatin t’ia nxjerrë të bijës.

Por menjëherë pas këtij momenti, ku për çudi, më fajtore Eneda quan veten sesa vajzën e vogël, ajo tregon se i kërkon falje Arias.

“Ndodh, por e marr dhe ia shpjegoj, madje shpesh i kërkoj edhe falje. Unë di të them më fal. Vajzës i kërkoj shpesh falje”, –është shprehur ajo.

Tarifa gjatë kësaj interviste foli edhe për një martesë të dytë, duke zbuluar se ajo vazhdon të besojë akoma në martesë.

More in LIFESTYLE
FOTO/ ‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike Roçi i kthehet keq ndjekësit

Ajo është një nga vajzat më simpatike që ka hyrë në shtëpinë e spektaklit “Big Brother” dhe njëkohësisht tifozja më...

Close