X

“Edi Rama e lëshoi nëmën e re”- Petrit Vasili: Hiqu tutje nga Saranda i mallkuar


Pasi kryeministri Edi Rama paralajmëroi ndërtimin e një shëtitoreje në Sarandë, nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili shkruan se ky qytet është shkatërruar nga betoni dhe duhet edhe betoni i lungomares.

“Edi Rama e leshoi nëmën e re,do qe te beje lungomare edhe ne Sarande. Hiqu tutje nga Saranda i mallkuar, nuk mjafton gjithe ai beton qe e ka shkaterruar Saranden deri tani, por edhe betonin tend ka magut.

Mjaft or ti mjaft, mos e dh…t edhe Saranden sic dhj…e Vlorën”, shkruan ai.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Përleshje mes tifozëve të futbollit, regjistrohen tre viktima

Dhuna shpërtheu para ndeshjes së planifikuar futbollistike mes ekipeve Motagua dhe Olimpia të shtunën në mbrëmje. Gjithçka filloi kur disa...

Close