X

Dua Lipa e mahnitshme në promon e re të “YSL”, bën kompaninë e famshme të flasë shqip

Artistja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Dua Lipa, ditë më parë njoftoi se u bë imazh kryesor i markës së famshme franceze, “YSL”.

Kjo kompani prej disa ditësh ka nisur promovimin e linjës së re të parfumit, ndërsa ylli shqiptar vjen shumë atraktive.

Në klipin e kësaj fushate 23-vjeçarja shfaqet e veshur me një fustan të zi të shkurtër, ku duket tejet në formë.

Dua Lipa shfaqet në këtë fushatë me shqiponjë si simbol i lirisë, për të përfaqësuar moton e fushatës “Libre”.

“Libre, së shpejti”, ka shkruar ajo në videon e publikuar në Instagram, duke treguar se linja lansohet në shtator të këtij viti.

Po ashtu, në mesin e gjuhëve të botës ku prezantohet fushata, kompania e famshme e modës ka zgjedhur edhe gjuha shqipe.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, LIFESTYLE
Ku ndryshon rasti i turistëve të kërcënuar nga ai i punëtorëve të vrarë

Pabarazia në vëmendjen publike mbi dy turistët e kanosur dhe dy punëtorët e vrarë tregon se si ideologjia sunduese farkëton...

Close