X

FOTO/ Drini Zeqo flet për herë të parë për vajzën që i ka ‘rrëmbyer’ zemrën


Moderatori simpatik Drini Zeqo edhe pse ka vite në ekran, i ftuar në intervista e emisione kur është pyetur për jetën e tij private ka ditur ta ruajë hermetike duke mos zbuluar asgjë më shumë.

Megjithatë së fundmi me anë të një postimi në Instagram, Drini ka pranuar se është në një histori dashurie.

“Nuk jam i sigurtë nëse jemi takuar në momentin e duhur, por meqë jemi të dy këtu, le të provojmë më të mirën tonë”, shkruan Drini duke lënë të kuptohet se po përpiqet ta mbajë këtë lidhje dashurie.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Si e ëma dhe e bija/ Kjo është bashkëshortja e Sabianit

Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, është kthyer tashmë në një ndër personazhet më të komentuar në media....

Close