X

E rëndë/ Punonjësi shqiptar i një hoteli në Korfuz, përdhunon një 14 vjeçare angleze

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një hotel në ishullin e Korfuzit në Greqi. Një vajzë 14 vjeçare është përdhunuar nga një punonjës i hotelit ku ajo po qëndronte me familjen. Tabloidi “The Sun”, shkruan se punonjësi është një 32 vjeçar shqiptar, i cili është arrestuar nga policia.

Prindërit e vajzës lajmëruan menjëherë policinë dhe adoleshentja arriti të identifikonte përdhunuesin, i cili e ka pranuar krimin.

Një ngjarje e tillë është e paprecedent dhe nuk ka ndodhur më parë, pasi agresori ka qenë punonjë i hotelit.

/TPZ.al/

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, BALLKAN, LAJME
70 vjet nga masakra e Qafë-Valmirit, Basha: Terrorizëm i shtetit

Kryetari i PD, Lulzim Basha përkujton 70 vjetorin e Masakrës së Qafë-Valmirit. Përmes një postimi në rrjetet sociale Basha shkruan:...

Close