X

FOTO/ Stresi s’u ndahet telasheve me ligjin! Pas ndarjes me Kejsin aksidenton një grua, rrethohet nga policia


Duket se pas ndarjes me Kejsin, reperit Arkimed Lushaj nuk po i ndahen fatkeqësitë. Teksa ka qenë duke udhëtuar në rrugët e Kosovës është përfshirë në një aksident që ka sjellë pasoja tek një kalimtare.

Burime nga Reporter.net bëjnë me dije se Stresi ka përplasur kalimtaren duke i shkaktuar disa dëmtime në trup.

Menjëherë pas ngjarjes në vend është paraqitur policia e cila shihet të ketë ‘rrethuar’ Stresin.

Vetëm pak kohë më parë Stresi u lirua nga burgu, ku po vuante dënimin prej gjashtë muajsh nën akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Bes Kallaku poston foton kur s’ishte i famshëm: “Para se me rregullu dhëmbët”

Aktori i humorit Bes Kallaku gjithnjë ka qenë i sinqertë, dhe kurrë nuk e ka harruar origjinën e tij, Bubqin....

Close