X

FOTO/ Me fustan nate dhe shishe shampanje në dorë Beatrix Ramosaj provokon fansat


Beatrix Ramosaj është një ndër këngëtaret më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe kosovar.

Ajo është shumë aktive në Instagram duke ndarë me ndjekësit foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Beatrix ka nisur sezonin veror në plazh dhe ka disa ditë që po ndan me ndjekësit foto dhe video provokuese.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një foto ku është veshur me një fustan nate ndërsa në dorë mban një shampanjë, ku nuk mund të lëmë pa thënë se duket mjaft tërheqëse.

 

View this post on Instagram

 

No se me olvida esa noche en Ibiza 🔥

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Angela Martini tregon për herë të parë arsyen se përse hoqi dorë nga modelingu

Modelja shqiptare me famë botërore, Angela Martini ndonëse ka hequr dorë nga modelingu, vazhdon të tërheqë vëmendjen me postimet e...

Close