X

FOTO/ Angela Martini tregon për herë të parë arsyen se përse hoqi dorë nga modelingu


Modelja shqiptare me famë botërore, Angela Martini ndonëse ka hequr dorë nga modelingu, vazhdon të tërheqë vëmendjen me postimet e saj ku shfaqet shumë provokuese.

 

View this post on Instagram

 

The first part of this year was the craziest of my life! Literally a movie! But watch out how the second part is gonna be!!💪🏻

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on


Modelja është shumë aktive në Instagram ku ndan me të gjithë ne foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

 

View this post on Instagram

 

I listen, ignore and forget at the same time. Tell me what you want…

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on


Por së fundmi ajo ka shpjeguar për revistën “HauteLiving” arsyen pse ajo ka hequr dorë nga modelingu.

 

View this post on Instagram

 

Sometimes you gotta be a beauty and a beast .

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on


“Kam filluar modeling kur isha 21 vjeç. Fillova punë në Miami, por nuk paguhesha. Më pas nënshkrimi me “ELITE Modeling” në New York ishte thjesht një formalitet.

Më pëlqen shumëllojshmëria në jetë, kam kuptuar pas 8 vitesh modelim se dua të bëj më shumë në jetën time”- është shprehur ajo.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Dalin fotot! Enca Haxhia në film me Ermal Mamaqit, ç’po kurdiset në prapaskenë

Prej kohësh qarkullon lajmi se Ermal Mamaqi është duke bërë një film të ri dhe se do ketë një super...

Close