X

Bes Kallaku poston foton kur s’ishte i famshëm: “Para se me rregullu dhëmbët”


Aktori i humorit Bes Kallaku gjithnjë ka qenë i sinqertë, dhe kurrë nuk e ka harruar origjinën e tij, Bubqin. Të gjithë jemi mësuar me pamjen e tanishme të Bes Kallakut, por vetë aktori na ka kthyer pas në kohë, në vitet kur nuk ishte i famshëm.

“Para se me rregullu dhëmbët, edhe para se me u mbyll gjuetia,”– shkruan Bes Kallaku në foton e publikuar.

Veshur me një xhiboks ushtarak dhe me një palë tuta sportive, aktori i humorit duket krejt ndryshe nga çfarë është sot!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
‘Një burrë me lekë apo një i varfër?’, ja si përgjigjet Greta Koçi

Këngëtarja Greta Koçi ka zhvilluar një bisedë të afërt me ndjekësit e saj, ku zgjedh t’i përgjigjet pyetjeve më interesante....

Close