X

FOTO/ Arbana Osmani zbulon “torturën” që ka përjetuar gjatë shtatzanisë: “Kërkoj falje…”


Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka treguar prej kohësh se është e apasionuar pas gatimit.

Ajo herë pas here tregon në rrjetet sociale, receta të ndryshme në mënyrë që t’i gatuajnë të gjithë.

Së fundmi, Arbana ka përzgjedhur sushin. Mirëpo, moderatorja ka rrëfyer edhe një sekret që ka kaluar gjatë periudhës që ka qenë shtatzënë.

Arbana tregoi se për të ka qenë torturë të mos i konsumonte sushit me peshk të gjallë.

‘Kërkoj falje për të gjithë shtatzënat. Mos ngrënia dot e sushit me peshk të gjallë ka qenë edhe për mua një torturë gjatë asaj periudhe’, shkruan Osmani.

Kujtojmë që moderatorja ka një djalë, katër vjeç, të cilin e ka pagëzuar me emrin Jon.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Me fustan nate dhe shishe shampanje në dorë Beatrix Ramosaj provokon fansat

Beatrix Ramosaj është një ndër këngëtaret më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe kosovar. Ajo është shumë...

Close