X

VIDEO/ Stuhi në bregdet, moti bën kthesën e papritur. Rrufe, shi dhe erë

Moti ka bere nje kthese te menjehershme sot, ku nga ditet me te nxehta, ne bregdet ka pasur stuhi te forte kete pasdite.

Siç shihet ne keto pamje te publikuara nga A2, ne Gjirin e Lalzit pas pasur rreshje shiu te cilat kane larguar menjehere pushuesit.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Georgina Rodriguez, imazh i Yamamay

Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve...

Close