X

VIDEO/ Nuk përmbahet Rashel Kolaneci, qëllon 27 herë me armë dhe s’i dridhet qerpiku: Më fal mami…


Gjithmonë e kemi parë në ekranet televizive, e veshur shik dhe në formë. Fjalën e kemi për Rashel Kolanecin e cila së fundmi është shfaqur shumë ndryshe.

Ajo ka publikuar një video ku shihet duke bërë qitje në poligon dhe gjuan pa iu dridhur qerpiku.

 

View this post on Instagram

 

sorry mama, i’m a bad boy😛

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on


“Më fal mami, jam një djalë i keq”, shkruan Rasheli krahas videos.

Duhet të themi se ajo është bërë e famshme për format e saj bombastike dhe ndiqet një numër i madhe personash në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

La vie est belle 💙

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

 

View this post on Instagram

 

inhale good shit, exhale bullshit 💨 #shella #swimwear

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Nis sherri me Renato Mekollin? Ish-autorja thumbon kuzhinierin: Mosmirënjohësit e kanë vendin në ferr

Renato Mekolli sërish do i rikthehet ekranit me emisionin “Hell’s Kitchen”. Por që prej fillimit gjërat nuk kanë shkruar mirë....

Close