X

Ulje temperaturash dhe reshje shiu, moti për ditën e sotme


Ditën e sotme priten reshje të dobëta në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër dhe Lezhë si dhe lokale të dobëta në qarqet Durrës, Tiranë dhe Elbasan në orët e mesditës dhe pasdites.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 23 / 30 °C
në vendet e ulëta: 22/ 33 °C
në vendet malore: 18 / 32 °C.

ERA

Era do të fryjë e lehtë deri mesatare në gjithë territorin

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
“Dridhesha gjithë kohës”! Rrëfehet luftëtari shqiptar i ISIS-it

Kosovari Fitim Lladrovci ka dhënë një rrëfim të jashtëzakonshëm për revistën “1843”, që publikohet nga “The Economist”, rreth rrugëtimit në...

Close