X

U nisën me urgjencë drejt Tiranës, si e morën vesh lajmin për vdekjen e Xhuvanit gruaja dhe vajza

Ditën e sotme u nda nga jeta në moshën 56-vjeçare regjisori i njohur Gjergj Xhuvani.

Burime për Newsbomb.al bëjnë me dije gruaja e tij Luiza Xhuvani së bashku me vajzën kanë qenë në bregdetin e Sarandës me pushime teksa kanë mësuar lajmin e hidhur.

Me urgjencë nënë e bijë janë nisur drejt Tiranës për t’u marrë menjëherë me proceduarat.

Regjisori i njohur u nda nga jeta ditën e sotme në moshën 56-vjeçare në një spital në kryeqytetin italian, Romë. Xhuvani vuante nga një sëmundje e rëndë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Tronditet Juventus/ Ronaldo probleme muskulore, ja sa do qëndrojë jashtë fushe sulmuesi

Sulmuesi Cristiano Ronaldo ka shfaqur probleme muskulore dhe si pasojë nuk do të marrë pjesë në miqësoren tradiciolnale mes Juventus...

Close