X

“Nuk kam nevojë për burrë”, Armina Mevlani: Kam bërë lekë!


Prej shtatë vitesh, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë në një romancë mes tyre.

Një ndër çiftet më të komentuara në showbiz, djali i ish-kryeministrit Berisha duket se i ka vjedhur zemrën bukuroshes, Armina Mevlani.

Por, mes shumë postimeve në rrjete sociale, bie një sy një status i pazakontë që Armina ka vendosur të ndajë me ndjekësit.

“Kur një burrë fiton para, ai ndjehet sikur dëshiron më shumë gra, por kur një grua bën para, ajo ndjehet sikur nuk ka nevojë për një burrë,”– shkruan bloggerja.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Rozana Radi ‘thyen’ rrjetin, pozon topless në plazh

Artistja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të...

Close