X

“Ndryshon” moti / Shi i fortë e stuhi përfshijnë Greqinë

Moti me diell që ka mbajtur në Greqi gjatë kësaj kohe, duket se ka “kthyer” tanimë.

Koha e qartë dhe me diell “i ka hapur rrugë” shiut të fortë, stuhisë dhe erërave. Shërbimi Meteorologjik grek njoftoi për një kohë me shira, së paku deri në fundjavë.

Koha e mirë dhe me diell pritet që të kthehet të shtunën.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BALLKAN, LAJME
Shkodra në marshim-protestë, Bardhi: I themi JO modelit të Ramës

Ish-deputeti i PD Bardh Spahia e anë të një statusi në “Facebook” ka shpërndarë fotografi të marshim-protestës të mbajtur sot...

Close